24 luty 2018

run4gold

 

Run4Gold będzie pierwszym takim biegiem na terenie całego powiatu a także Kotliny Kłodzkiej. Bieg przewiduje trasę około 8 km z przeszkodami naturalnymi jak pokonywanie podbiegów z linami, ostrych zbiegów  oraz przeprawy korytem rzecznym.

GO

kontakt i zapisy

 

Poznajmy Się!!!
Ponieważ łamiemy wszelkie normy i prawidła biegów OCR, nie chcemy być anonimowi jak w większości biegów bywa. Piszesz maila i w sumie nawet nie wiesz do kogo. Odpisuje Ci ktoś podpisany np. Ewa… hmmm… My, nie z tych.
Chcemy żebyście czuli się z Nami jak w przysłowiowym domu (no chyba, że miałeś straszne dzieciństwo, to wtedy nie ). Więc tego posta piszę, Ja, czyli Szumol ale o mnie zaraz.
Kim jesteśmy, dokąd zmierzamy… oto są pytania.

krikon – mamusia mówi na niego Krzysiu. Urząd skarbowy pisze Pan Konopacki. My wołamy Krikon. No czasami jak nas wkurzy to też inaczej ale, to już inna historia. Krikon, to brodaty starszy 40 latek (mówiłam, że się zemszczę za durne foto!!!), który w biegach OCR biega już w swoje, w kategorii MASTER. Na co dzień bajerant z zawodu (przedstawiciel handlowy) po pracy z zamiłowania biegacz trailowy i OCR. Zdobywca Ultimy Barbariana, Weterana RMG i prawie Trifekty, ale nam bieg odwołali więc prawie się liczy. Lubi wino, kobiety i śpiew z tym, że raczej piwo, kobietę i dobrą muzę. Jak sam zaznaczył sobie (bez konsultacji ze mną na stronie www) zajmuje się tylko ważnymi sprawami. To dzięki niemu mamy już w dłoniach cudowne medale (oj spodobają się Wam, obiecuję), dzięki jego uporowi wystartowały zapisy i dzięki niemu, ja, robię co mi każe i przypomina mi pewne rzeczy tysiąc razy dziennie. Mózg logistyki, mistrz utrudniania Wam życia na biegu - oj wierzcie mi, zazwyczaj mówię: „…może tu niech pobiegną bez kłody na grzbiecie przecież i tak będą szli na czworaka” ale On i tak nie słucha, a co najważniejsze Ogarniacz wszystkiego. Od prawie dwóch lat jeden z założycieli naszej grupy biegowej Aby Do Mety. Nasz Trener Guru Brodata Małpa

 

Szumol - czyli jak to mówią francuzi Se Mła. Marta Adamiak. Postaram się być obiektywna pisząc, że Szumol, to najseksowniejsza babka biegów OCR na całym… no dobra – osiedlu(taaa, osiedlu, chyba tym wymarłym, górniczym{dopisek – krikon}. Nienawidzi asfaltów, umiera na półmaratonach, ale kocha przeszkodówki. Wielka fanka podziemi (tak, trasa po kopalni, to raczej moja bajka). Razem z Krikonem biega Spartany, Runmageddony i inne Gladiatory. Na co dzień siedzi w kasie biletowej jak podsumowała ją przyjaciółka. Po pracy nadal jest w pracy bo z pracą nie wyrabia się przed, w trakcie, ani po ale zna, to każdy kto jest przedsiębiorcą. W biegach przeszkodowych najbardziej uwielbia nie sięgać do przeszkód (150 cm wzrostu), dlatego biega z Krikonem (metr osiemdziesiąt coś tam). Po żelach energetycznych dostaje jobla i widzi smoki(każdy chętny na afterparty, po podaniu hasła SMOK – osobiście usłyszy od Niej tę historię). Bieg przeszkodowy po Kopalni Złota marzył jej się już od 2 lat. Teraz spełnia właśnie swoje marzenie.

Madzior – Magdalena Kurczyna-Głuszczak – nasz Pismak fejsbukowy i stronowy. Dzięki niej, My możemy sobie nic nie robić i wypinać pierś Organizatorską. To ona pilnuje każdego wtorku żeby dostarczyć wam świeże info o biegu(ale czasami Nasz brak czasu, powoduje lekkie przesunięcia), noclegach, sponsorach i innych ważnych sprawach. Nasz duchowy wspierasz i o ja pierdziu, stepy akermańskie od niedawna również biegacz OCR. Normalnie wzięła nam kobita i zwariowała. Swój pierwszy bieg szalała tak, że nie mogliśmy oczu nacieszyć. Do basenu, który wszyscy brali bokiem żeby się za bardzo nie zmoczyć, wskoczyła na bombę (tak, tak, zassała te żele od smoków). Kiedy dostała swój pierwszy medal cieszyła się bardziej niż Kuba Wojewódzki na wodziankę. Na codzień fizjoterapeutka i świeżo upieczona mama. Między pacjentami, mlekiem i kupką w pieluszce znajduje czas żeby Nas wspierać. Jeśli złapie Was skurcz na trasie, to szukajcie właśnie Jej. Doskonale potrafi uświadomić, że: „…trzeba było żreć więcej magnezu…”. 


No i jeszcze jest Nasza grupa - Aby do Mety – oj tu potrzeba by chyba pól Fb zająć żeby opisać wszystkie osobistości. Grupa Naszych wspieraczy, testerów trasy, przyjaciół. Z Nimi biegamy, trenujemy, bawimy się. To Nasz TEAM. Na pewno poznacie ich tu na miejscu. Będą się kręcić i przeszkadzać, plątać się pod nogami i pytać kiedy to afterparty. A tak serio, to pomagają jak mogą, a co najważniejsze wspierają i wierzą w Nas.

Biegacze świata łączcie się i przybywajcie… no dobra zbyt pompatycznie… jeszcze raz:
Ludziska strasznie się cieszymy, że chcecie biec nasz bieg. Dołożymy wszelkich starań żebyście Nas na trasie przeklinali (zwłaszcza krikona) ale wiemy, że na mecie poczujecie to, co My zawsze czujemy: radochę, dumę i chęć na więcej, a na afterparty chętnie osobiście Was poznamy. Wszystkich prosimy o jedno - jak już tu będziecie pamiętajcie o tym, że jesteśmy tacy jak Wy: biegacze, fani ocr, a ten bieg jest dla Nas spełnieniem marzeń… Bawcie (bawmy) się dobrze i…
…do zobaczenia w lutym!!!

 

LINK DO ZAPISÓW: Run4Gold

https://dostartu.pl/run4gold-v1887.pl.html

 

Sprawy organizacyjne i ogólne zawracanie tyłka: 

Szumol (Marta):

komórkowiec: +48 607 671 972  

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Sprawy techniczne i NAPRAWDĘ WAŻNE:

Krikon (Krzysiek):

komórkowiec: +48 603 443 226

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.